PODARUJ 1 % PODATKU:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ul. Łomiańska 5 Warszawa
KRS: 0000037904
w rubryce informacje uzupełniające należy wpisać: MELANIA LAURA SOBCZYK - to bardzo ważne! tylko wtedy pieniądze trafią na konto Meli!

wtorek, 24 maja 2011

nowi POMOCNICY i nowe aukcje

Kochani  - akcje wciąż trwają, wciąż dodajemy nowe przedmioty otrzymane od wielu wspaniałych osób i wciąż poszukujemy i prosimy o przekazywanie nowych przedmiotów na aukcje dla MELI - potrzebna jest każda pomoc!!!

Nie sposób tutaj na blogu pokazać wszystkie przedmioty wystawione na allegro  i nie sposób wymienić każdego Darczyńcę z osobna - lista osób, którym bardzo dziękujemy znajduje się w w bocznej ramce bloga  - a tutaj oficjalnie WSZYSTKIM - bez wyjątku dziękujemy za każdy gest pomocy dla MELI.

Jednocześnie zapraszamy nadal do licytacji, rozpowszechniania informacji o akcji pomocy dla MELI  gdzie tylko się da!

LICYTUJEMY TUTAJ <--KLIK :)


a poniżej kilka zaledwie przepięknych przedmiotów, które mozna upolować na naszych aukcjach:
Ekstrawaganckie korale filcowe od masosolnie.blogspot.com, lusterka od Pana Wilka z Poziomkarni, notes od zjawinkowo.blogspot.com , kryształowe kolczyki od myosthis.deviantart.com, bizuteria od HEUREK, wrappowe cuda z Galerii Perle ofiarowane przez ANGEL, królisia ofiarowana przez Monikę z Szuflady Duszy, sutaszowe kolczyki  Decomanufaktury, piękny rubin ofiarowany przez Joasię z akcesoria.net.pl  i wiele innych przepięknych przedmiotów - zapraszamy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz